Datu aizsardzība

Mēs uzskatām, ka personas datu aizsardzībai ir liela nozīme. Tādēļ mēs darbojamies saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem attiecībā uz personas datu aizsardzību un datu drošību.

Paziņojums par atbildību

Neskatoties uz rūpīgu satura pārbaudi, mēs nevaram uzņemties nekādu atbildību par ārējo saišu saturu. Attiecīgais pakalpojuma sniedzējs vai operators ir pilnībā atbildīgs par saistīto vietņu saturu. “GW Cosmetics GmbH” ir apņēmusies nodrošināt, ka tās interneta piedāvājums ir aktuāls un pilnīgs visu laiku. Neskatoties uz to, kļūdas nevar pilnībā izslēgt. “GW Cosmetics GmbH” neuzņemas nekādu atbildību par satura aktualitāti vai precizitāti vai tīmekļa vietnē sniegtās informācijas pilnīgumu, izņemot gadījumus, kad kļūdas ir apzinātas vai tām piemīt rupjas nolaidības raksturs. Tas ietver arī iespējamo kaitējumu trešajām personām saistībā ar materiāla vai nemateriāla rakstura informācija, kas radies, izmantojot šīs tīmekļa vietnes.

Google Analytics

Šī vietne izmanto Google Analytics — tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Inc. (“Google”). Google Analytics izmanto sīkdatnes, teksta failus, kas tiek saglabāti datorā un kas ļauj analizēt tīmekļa vietnes lietošanu. Ar sīkdatņu starpniecību ievāktā informācija (ieskaitot jūsu IP adresi) par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni tiks nosūtīta uz Google serveri ASV, kur tā tiks glabāta. Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu tīmekļa vietnes lietošanas paradumus, lai apkopotu operatoram atskaites par jūsu tīmekļa vietnes aktivitātēm un sniegtu papildu pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes izmantošanu un internetu. Google var nosūtīt šo informāciju trešajām personām, ja tas ir juridiski nepieciešams, vai arī ja trešās personas apstrādā šos datus Google vārdā. Google nekad nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem Google datiem. Jūs varat novērst sīkdatņu instalēšanu, atzīmējot atbilstošos iestatījumus jūsu pārlūkprogrammā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā gadījumā jūs nevarēsiet pilnā apmērā izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat savu datu apstrādei, ko Google ievākusi par jums iepriekš aprakstītajā veidā un iepriekš minētajā nolūkā.

Sīkdatnes

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai novērtētu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas biežumu un apmeklētāju skaitu. Ja nevēlaties, lai mēs atpazītu jūsu datoru, lūdzu, konfigurējiet jūsu interneta pārlūku, lai tas dzēstu sīkdatnes no datora cietā diska, bloķējot visas sīkdatnes, vai arī tā, lai jūs saņemtu brīdinājumu, pirms sīkdatne tiek saglabāta. Neskatoties uz to, nekādi personas dati netiks saglabāti.

Informācija par datu apstrādi. Jūsu datus, kas caur Google, Facebook, LinkedIn, Twitter un Youtube tiek apkopoti šajā tīmekļa vietnē, apstrāde tiek veikta ASV — noklikšķinot uz “Pieņemt visu”, Jūs saskaņā ar VDAR 49. panta 1. punkta 1. daļas a) apakšpunktu piekrītat, ka Jūsu dati tiks apstrādāti ASV. Eiropas Savienības Tiesa ir noteikusi, ka atbilstoši ES standartiem ASV ir valsts ar nepietiekamu datu aizsardzības līmeni. Jo īpaši pastāv risks, ka Jūsu datus kontroles un uzraudzības nolūkos var apstrādāt ASV valsts iestādes, iespējams, pat bez tiesību aizsardzības iespējām. Noklikšķinot “Saglabāt”, iepriekš aprakstītā pārsūtīšana netiek veikta.

Sociālie spraudņi

Šī vietne izmanto sociālos spraudņus no sociālajiem tīkliem. Ja jūs apmeklējat tīmekļa lapu mūsu interneta vietnē, kas satur šādu spraudni, pārlūkprogramma izveidos tiešu savienojumu ar atbilstošā tīkla serveriem. Spraudņa saturs tiks pārsūtīts attiecīgajam tīklam tieši uz jūsu pārlūkprogrammu, kas pēc tam iekļaus to tīmekļa vietnē. Informāciju par precīzu ievākto datu apmēru un atbilstošo sociālo tīklu apstrādi, lūdzu, skatiet uzņēmējdarbības, izmantošanas un datu aizsardzības nosacījumos, kas ir spēkā attiecībā uz konkrēto platformu.

Atkārtots mārketings

Atkārtotā mārketinga tagi, ko nodrošina sociālais tīkls Facebook, 1061 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, ASV, ir integrēti mūsu tīmekļa vietnē refectocil.at. Kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, starp jūsu pārlūkprogrammu un Facebook serveri tiek izveidots tiešs savienojums, izmantojot šos atkārtotā mārketinga tagus. Ar šī procesa starpniecību Facebook saņem informāciju par to, ka apmeklējāt mūsu vietni ar savu IP adresi. Tas ļauj Facebook piešķirt jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnei jūsu lietotāja kontam. Šī procesa laikā saņemtā informācija var tikt izmantota, lai rādītu Facebook reklāmas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums kā tīmekļa vietnes operatoram nav zināšanu par pārsūtīto datu saturu vai to izmantošanu no Facebook puses. Vairāk informācijas par šo tēmu varat atrast Facebook datu aizsardzības politikā šeit: https://www.facebook.com/about/privacy/. Ja nevēlaties, lai jūsu dati tiktu ievākti, izmantojot pielāgotu mērķauditoriju, varat deaktivizēt pielāgotu mērķauditoriju šeit.